Trendler
En yeni kaliteli dublaj, altyazılı dizi ve filmleri gelişmiş filtrelerle keşfedin ve 1080p kalitesinde izleyin.
Dexter: New Blood
Dexter: New Blood
Kategori
Dram
IMDB
8.5
Ülke
England
Süre
55 dakika
Yayın tarihi
2021
Laura Kasırgası'nın kargaşasında ortadan kaybolmasından on yıl sonra, Dexter Morgan şimdi Miami'den uzakta, New York Eyaleti'ndeki küçük Iron Lake kasabasında farklı bir kimlikle yaşamaktadır. Eski adli tıp uzmanı olan Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken, iç huzurunu bozan beklenmedik olayların meydana gelmesinin ardından eski hayatından izler ortaya çıkar.
352 view
Morbius Yaşayan Vampir
Morbius
Kategori
Aksiyon
Ülke
England
Süre
108 dakika
Yayın tarihi
2022
Morbius, tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel bir yöntem ile tedavi etmeye çalışır. Hastalığı, elektroşok terapisi ve vampir yarasaları ile iyileştirmeye çalışan Morbius, korkunç bir sonuçla karşı karşıya kalır. Deneysel tedavi ile vampire dönüşen Morbius'un hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Birçok zorlu durumla mücadele etmek zorunda kalan Morbius'un hayatta kalmak için sürekli kana ihtiyacı vardır ve artık ışığı çıkması imkansızdır. Bu sorunların yanı sıra o, birçok insanüstü güce de sahip olur.
26 view
WandaVision
WandaVision
Kategori
Gizem
IMDB
8.0
Ülke
England
Süre
36 dakika
Yayın tarihi
2021
1950'li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision'a odaklanıyor.
26 view
Spider-Man: No Way Home
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok
Kategori
Aksiyon
IMDB
8.8
Ülke
England
Süre
148 dakika
Yayın tarihi
2021
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021), Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok full izle, Spider-Man: No Way Home izle, Spider-Man: No Way Home full izle, Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok türkçe dublaj izle, Örümcek Adam'ın sinema tarihinde ilk kez, dost canlısı mahalle kahramanımız maskesizdir ve artık normal hayatıyla süper kahraman olmanın yüksek risklerini birbirinden ayıramıyordur. Doktor Strange'den yardım istediğinde, riskler daha da tehlikeli hale gelir ve onu Örümcek Adam olmanın gerçekte ne anlama geldiğini keşfetmeye zorlar.
23 view
The Suicide Squad: İntihar Timi
The Suicide Squad
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.7
Ülke
England
Süre
132 dakika
Yayın tarihi
2021
Bloodsport, Peacemaker, Kaptan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn dahil olmak üzere bir mahkum koleksiyonu oluşturun. Sonra onları ağır bir şekilde silahlandırın ve (kelimenin tam anlamıyla) uzaktaki, düşmanla beslenen Corto Maltese adasına bırakın. Her fırsatta militan düşmanlar ve gerilla güçleri ile dolu bir ormanda yürüyüş yapan Squad, yerde sadece Albay Rick Flag ile onları harekete geçirecek bir ara-yok et görevinde ... ve her zaman olduğu gibi Amanda Waller'ın hükümet teknisyenlerinin kulaklarında her hareket, bir yanlış hamle ve ölürler (rakiplerinin, bir takım arkadaşının veya Waller'ın kendi elinde). Biri bahis koyuyorsa, akıllı para onların aleyhine olur – hepsinin aleyhine.
18 view
The Foreigner
İntikam
Kategori
Aksiyon
IMDB
6.8
Ülke
England
Süre
114 dakika
Yayın tarihi
2017
Londra'da kızını terör saldırısı sonucunda kaybeden baba Quan Ngoc Minh, bu olayın faillerinin bir an önce yargılanmasını istemektedir. Yaşanan korkunç olayın etkisinden uzun süre çıkamayan acılı baba istediği adaleti yetkililerden bulamayacağını anlar. Tek başına kızının ölümünden sorumlu olanların peşine düşen Quan gerçeklere ulaşmaya çalışırken karşısında geçmişte IRA ile bağlantılı bir devlet görevlisi olan Liam Hennessy'i bulacaktır.
18 view
Don't Look Up
Don't Look Up
Kategori
Dram
IMDB
7.3
Ülke
England
Süre
138 dakika
Yayın tarihi
2021
Don't Look Up izle, Don't Look Up full izle, Don't Look Up 2021, Don't Look Up türkçe dublaj izle, Don't Look Up 1080p izle, Don't Look Up türkçe altyazılı izle, İki astronom, Dünya'yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı uyarmak için bir medya turuna çıkar, ancak hiç kimse onları umursamaz.
18 view
Free Guy
Gerçek Kahraman
Kategori
Komedi
IMDB
7.7
Ülke
England
Süre
115 dakika
Yayın tarihi
2021
Gerçek Kahraman izle, Gerçek Kahraman full izle, Gerçek Kahraman - Free Guy hd izle, Free Guy türkçe dublaj izle, Guy, sıra dışı yaşamı olan bir banka görevlisidir. Guy, yaşadığı şehir olan Free City'de kendisinin aslında vahşi bir planın parçası olduğunu keşfeder. Free City açık dünyada geçen bir video oyununda yer alıyordur ve Guy'ın bu işin içinden sağ kurtulabilmek için olayları çözmesi gerekmektedir.
18 view
Jungle Cruise
Jungle Cruise
Kategori
Macera
IMDB
7.6
Ülke
England
Süre
128 dakika
Yayın tarihi
2021
Disneyland'de yer alan aynı isimli tema parkından sinemaya uyarlanan Jungle Cruise, bir nehir gemisi kaptanı olan Frank ile sonsuz şifa kudretine sahip Hayat Ağacı'nı aramakta olan bilim insanı Lily'nin, vahşi yaşamdan doğaüstü varlıklara pek çok zorluklarla karşılaştıkları macerayı anlatıyor. Lily, Londra’dan Amazon ormanlarına seyahat edecektir ve bunun için Frank’in köhne ama çekici teknesi La Quila’yı kiralamaktan ve Frank’in pek de güvenilir gözükmeyen hizmetlerinden yararlanmaktan başka çaresi yoktur. Genç kadın, tıbbın geleceğini değiştirme potansiyeline sahip, eşsiz iyileştirme özelliği olan kadim ağacı bulmaya kararlıdır. Bu destansı maceraya birlikte atılan beklenmedik ikili, yemyeşil yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen sayısız tehlike ve doğaüstü güçle karşı karşıya kalacaktır. Ancak kayıp ağacın sırları açığa çıktıkça, Lily ve Frank için riskler daha da yükselecek, hem onların hem de insanlığın kaderi tehlikeye girecektir.
16 view
Hawkeye
Hawkeye
Kategori
Dram
IMDB
7.8
Ülke
England
Süre
50 dakika
Yayın tarihi
2021
Dizi, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye'ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek'e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate'in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man'in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahraman dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America'nın yanında olan Clint Barton'ın ile birlikte savaşır.
16 view