Trendler
En yeni kaliteli dublaj, altyazılı dizi ve filmleri gelişmiş filtrelerle keşfedin ve 1080p kalitesinde izleyin.
WandaVision
WandaVision
Kategori
Gizem
IMDB
8.0
Ülke
England
Süre
36 dakika
Yayın tarihi
2021
1950'li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision'a odaklanıyor.
37104 view
Hawkeye
Hawkeye
Kategori
Dram
IMDB
7.8
Ülke
England
Süre
50 dakika
Yayın tarihi
2021
Dizi, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye'ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek'e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate'in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man'in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahraman dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America'nın yanında olan Clint Barton'ın ile birlikte savaşır.
10959 view
All of Us Are Dead
All of Us Are Dead
Kategori
Dram
IMDB
7.7
Süre
61 dakika
Yayın tarihi
2022
Okudukları lisede bir zombi virüsü salgınının patlak vermesiyle kapana kısılan öğrenciler ya bir çıkış yolu bulacak ya da korkunç bir şekilde enfekte olacak.
2669 view
Kuş Uçuşu izle
Kuş Uçuşu
Kategori
Dram
IMDB
7.9
Ülke
Turkey
Yayın tarihi
2022
Kuş Uçuşu izle sayfamızda yayında sizler de Kuş Uçuşu dizisini izle, Kuş Uçuşu son bölüm izleyin. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolda yürüme biçimleri X kuşağına göre artık bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine "kuş uçusu" gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleriyle en üste ulaşmaya çalışan Aslı, amacına ulaşabilecek midir?
1563 view
The Northman
Kuzeyli
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.6
Ülke
England
Süre
137 dakika
Yayın tarihi
2022
Kuzeyli izle (2022), Kuzeyli The Northman full izle, The Northman türkçe dublaj izle, 10. yüzyıl İzlanda’sında geçen ve İskandinav efsanelerinden uyarlanan film, babasını öldüren, annesini ise kaçıran amcasından intikam almaya kararlı olan bir Viking prensinin hikâyesini anlatıyor.
942 view
Dexter: New Blood
Dexter: New Blood
Kategori
Dram
IMDB
8.5
Ülke
England
Süre
55 dakika
Yayın tarihi
2021
Laura Kasırgası'nın kargaşasında ortadan kaybolmasından on yıl sonra, Dexter Morgan şimdi Miami'den uzakta, New York Eyaleti'ndeki küçük Iron Lake kasabasında farklı bir kimlikle yaşamaktadır. Eski adli tıp uzmanı olan Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken, iç huzurunu bozan beklenmedik olayların meydana gelmesinin ardından eski hayatından izler ortaya çıkar.
564 view
The Wheel of Time
Zaman Çarkı
Kategori
Dram
IMDB
7.5
Ülke
England
Süre
56 dakika
Yayın tarihi
2021
Beş genç köylünün hayatları, garip ve güçlü bir kadının gelmesiyle sonsuza dek değişir. Kadın, içlerinden birinin Işık ve Karanlık arasındaki dengeyi sonsuza dek değiştirme gücüyle, kadim bir kehanetten geldiğini söyler. Karanlık Varlık hapisten kaçıp Son Savaş başlamadan evvel, dünyanın kaderi konusunda ya o yabancıya ya da kendilerine güveneceklerdir.
377 view
Free Guy
Gerçek Kahraman
Kategori
Komedi
IMDB
7.7
Ülke
England
Süre
115 dakika
Yayın tarihi
2021
Gerçek Kahraman izle, Gerçek Kahraman full izle, Gerçek Kahraman - Free Guy hd izle, Free Guy türkçe dublaj izle, Guy, sıra dışı yaşamı olan bir banka görevlisidir. Guy, yaşadığı şehir olan Free City'de kendisinin aslında vahşi bir planın parçası olduğunu keşfeder. Free City açık dünyada geçen bir video oyununda yer alıyordur ve Guy'ın bu işin içinden sağ kurtulabilmek için olayları çözmesi gerekmektedir.
348 view
Nisser
Elfler (Elves)
Kategori
Dram
IMDB
5.5
Süre
24 dakika
Yayın tarihi
2021
Gittikleri adada kendilerini sinsice izleyen eski bir tehdidi keşfeden bir genç ve ailesi için Noel tatili kâbusa dönüşür.
282 view
Mantis
La Mante
Kategori
Dram
IMDB
6.9
Ülke
France
Süre
52 dakika
Yayın tarihi
2017
La Mante izle, La Mante netflix dizisi izle, La Mante full izle, La Mante türkçe dublaj izle, La Mante - Mantis hd izle, 20 yıldan fazla bir süre önce Fransa'yı terörize eden ünlü seri katil "La Mante" olarak bilinen Jeanne Deber, polis tarafından taklitçisinin izini sürmek için tecritten çıkmaya zorlanır. Tek bir koşulda işbirliği yapmayı kabul ediyor: Annesinin suçlarından dolayı polis olan ve tutuklandığından beri onunla her türlü teması reddeden oğlu Damien Carrot adında tek bir muhatap olması.
263 view