Trendler
En yeni kaliteli dublaj, altyazılı dizi ve filmleri gelişmiş filtrelerle keşfedin ve 1080p kalitesinde izleyin.
Hawkeye
Hawkeye
Kategori
Dram
IMDB
7.8
Ülke
England
Süre
50 dakika
Yayın tarihi
2021
Dizi, Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen kahramanlarından olan Hawkeye’a odaklanıyor. Hawkeye'ın dizide eğitmesine tanık olacağımız Kate Bishop karakteri, çizgi romanlarda zengin bir iş adamının kızı olarak tanınıyor. Kate, babası Derek'e hayran olan bir genç kızdır. Babasının dikkatini çekmek için her şeyi yapabilecek olan Kate'in annesi ise bir tatilde hayatını kaybeder. Kate, henüz küçük yaşlardayken, babasının o kadar da iyi biri olmadığına tanıklık eder. Bunun ardından artık ona saygı duymamaya ve onu yakından takip etmeye başlar. Kate Bishop, Ant-Man'in kızı ile birlikte Young Avengers isimli gruba katıldığında gerçek bir süper kahraman dönüşür. Kate, Civil War sırasında Captain America'nın yanında olan Clint Barton'ın ile birlikte savaşır.
2482 view
All of Us Are Dead
All of Us Are Dead
Kategori
Dram
IMDB
7.7
Süre
61 dakika
Yayın tarihi
2022
Okudukları lisede bir zombi virüsü salgınının patlak vermesiyle kapana kısılan öğrenciler ya bir çıkış yolu bulacak ya da korkunç bir şekilde enfekte olacak.
2064 view
Dexter: New Blood
Dexter: New Blood
Kategori
Dram
IMDB
8.5
Ülke
England
Süre
55 dakika
Yayın tarihi
2021
Laura Kasırgası'nın kargaşasında ortadan kaybolmasından on yıl sonra, Dexter Morgan şimdi Miami'den uzakta, New York Eyaleti'ndeki küçük Iron Lake kasabasında farklı bir kimlikle yaşamaktadır. Eski adli tıp uzmanı olan Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken, iç huzurunu bozan beklenmedik olayların meydana gelmesinin ardından eski hayatından izler ortaya çıkar.
473 view
WandaVision
WandaVision
Kategori
Gizem
IMDB
8.0
Ülke
England
Süre
36 dakika
Yayın tarihi
2021
1950'li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision'a odaklanıyor.
341 view
Mantis
La Mante
Kategori
Dram
IMDB
6.9
Ülke
France
Süre
52 dakika
Yayın tarihi
2017
La Mante izle, La Mante netflix dizisi izle, La Mante full izle, La Mante türkçe dublaj izle, La Mante - Mantis hd izle, 20 yıldan fazla bir süre önce Fransa'yı terörize eden ünlü seri katil "La Mante" olarak bilinen Jeanne Deber, polis tarafından taklitçisinin izini sürmek için tecritten çıkmaya zorlanır. Tek bir koşulda işbirliği yapmayı kabul ediyor: Annesinin suçlarından dolayı polis olan ve tutuklandığından beri onunla her türlü teması reddeden oğlu Damien Carrot adında tek bir muhatap olması.
178 view
Invasion
Invasion
Kategori
Dram
IMDB
5.9
Ülke
England
Süre
55 dakika
Yayın tarihi
2021
Alışılagelmiş uzaylı istilasını izleyiciye farklı bir açıdan anlatmaya çalışan dizide bir bilim insanı, astronot, güneyli bir şerif, bir asker ve bir annenin bu istilada hayatta kalma çabalarını izliyor olacağız.
154 view
The Northman
Kuzeyli
Kategori
Aksiyon
IMDB
7.6
Ülke
England
Süre
137 dakika
Yayın tarihi
2022
Kuzeyli izle (2022), Kuzeyli The Northman full izle, The Northman türkçe dublaj izle, 10. yüzyıl İzlanda’sında geçen ve İskandinav efsanelerinden uyarlanan film, babasını öldüren, annesini ise kaçıran amcasından intikam almaya kararlı olan bir Viking prensinin hikâyesini anlatıyor.
141 view
Free Guy
Gerçek Kahraman
Kategori
Komedi
IMDB
7.7
Ülke
England
Süre
115 dakika
Yayın tarihi
2021
Gerçek Kahraman izle, Gerçek Kahraman full izle, Gerçek Kahraman - Free Guy hd izle, Free Guy türkçe dublaj izle, Guy, sıra dışı yaşamı olan bir banka görevlisidir. Guy, yaşadığı şehir olan Free City'de kendisinin aslında vahşi bir planın parçası olduğunu keşfeder. Free City açık dünyada geçen bir video oyununda yer alıyordur ve Guy'ın bu işin içinden sağ kurtulabilmek için olayları çözmesi gerekmektedir.
139 view
Morbius Yaşayan Vampir
Morbius
Kategori
Aksiyon
Ülke
England
Süre
108 dakika
Yayın tarihi
2022
Morbius, tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel bir yöntem ile tedavi etmeye çalışır. Hastalığı, elektroşok terapisi ve vampir yarasaları ile iyileştirmeye çalışan Morbius, korkunç bir sonuçla karşı karşıya kalır. Deneysel tedavi ile vampire dönüşen Morbius'un hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Birçok zorlu durumla mücadele etmek zorunda kalan Morbius'un hayatta kalmak için sürekli kana ihtiyacı vardır ve artık ışığı çıkması imkansızdır. Bu sorunların yanı sıra o, birçok insanüstü güce de sahip olur.
137 view
Arcane
Arcane
Kategori
Animasyon
IMDB
9.2
Ülke
England
Süre
42 dakika
Yayın tarihi
2021
Arcane türkçe dublaj izle, Arcane izle, Arcane dizisi izle, Arcane full izle, Arcane 1080p izle, Arcane hd izle, Ütopik bir bölgede baskı gören bir yeraltı şehri olan Zaun'da geçen Arcane, efsanevi iki League of Legends şampiyonunun hikayesini ve onların birbirinden ayrılmasına neden olan gücün hikayesini konu ediyor.
131 view